Кошик
25 відгуків
promo_banner
+380 (50) 820-41-26
+380 (68) 625-78-55
вул. Єршова 11, Луцьк, Україна

Жалюзі Плісе

Жалюзі плісе від Декор Плюс ー найкращий вибір для Ваших вікон

Як багато ми знаємо видів жалюзі, і як важко обрати саме той, який ідеально підійде для Ваших вікон. Головне, аби вони виконували свою основну функцію ー захист від зайвих сонячних променів у кімнаті, а до того, ще й виглядати доволі презентабельно та стильно. 

Пропонуємо Вам детально познайомитись із жалюзям типу плісе. Ми всі давно і багато чули про цей вид, проте настав час розглядати їх як потенційний варіант, який буде стояти у Вашому будинку. 

Жалюзі плісе від Dekor Plus ー всі особливості

Для того, аби Ви змогли зрозуміти, чи потрібні для Ваших вікон жалюзі типу плісе, варто знати про значні переваги такої покупки.

  1. Функціональність. Жалюзі типу плісе є чи не найуніверсальнішими серед всіх видів. Вони з’явились відносно недавно, тому і поєднують у собі найзручніші функції. Головне, що вони підходять під будь-який вид вікон (дерев`яний чи металопластиковий), також їх можливо налаштувати під найрізноманітніші форми вікон. Таким чином, навіть якщо Ви установите плісе на незвичну форму вікна, вони все так само будуть повністю захищати вас від небажаного сонячного світла в кімнаті. Тотальний контроль та зручний функціонал, що може бути краще?

  2. Стиль та популярність. Дизайн доволі простий, проте за рахунок плісе (рівномірних згинів тканини по периметру жалюзі) вони виглядають дуже красиво. З роками змінювались різні типи шторів, проте плісе завжди залишаються в моді. Саме тому, якщо ви плануєте оформити свій дім у такому стилі, який ще не скоро вийде з моди, то на Ваших вікнах просто повинні бути жалюзі плісе.

  3. Різноманітність установки. Їх можна прикріплювати без свердління спеціальних отворів, так і з ним. Для того, аби уникнути небажаних дірок у стінах, на них просто кріплять форму або ж рамку у формі букви “П”, а вже до неї всі необхідні деталі і самі жалюзі. Такий варіант є більш довгим та замороливим, прото якщо Ви не бажаєте просвердлити дірку у стіні та біля вікон, то такий варіант з жалюзями плісе ー можливий. Хіба це не зручно?

  4. Мініатюрність. Такий тип жалюзі виглядає досить компактно та красиво на вікні. Саме плісе займає найменше місця на вікні,не робить його ні об’ємнішим, ні меншим. Основна суть плісе ー захист та контроль сонячного світла в домі. І з цим завданням вони справляються на відмінно!

  5. Легкість в догляді. Остання, проте не за значенням причина, чому жалюзі плісе ー це найкраща покупка: те, що їх можна прати! Тобто просто тоді, коли Ви вважаєте, що прийшов час їх почистити, то просто можете скинути їх у пральну машину. Для очистки плісе не треба використовувати спеціальних засобів чи везти у хімчистку. Догляд за таким видом жалюзі ー це просто та зручно!

Отже, можна зробити логічний висновок, що жалюзі плісе ー це не тільки гарна покупка, але й досить вигідна. А тим більше, коли Ви її здійснюєте в компанії Декор Плюс. Оскільки, це саме те місце, де Вам нададуть найкращу консультацію щодо вибору, покупки та установки. До того ж, ми пропонуємо лише найякісніший товар по доступних цінах! Тому, хутчіш замовляти свої жалюзі мрії, і ми впевнені шо це будуть плісе!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner