Кошик
25 відгуків
promo_banner
+380 (50) 820-41-26
+380 (68) 625-78-55
вул. Єршова 11, Луцьк, Україна

Горизонтальні жалюзі

Чому варто купити горизонтальні жалюзі у Decor Plus

Напевно, горизонтальні жалюзі ー це найпопулярніший тип жалюзі. Ми їх бачимо на вікнах найчастіше. На це є 3 причини:

  • практичність;

  • доступність;

  • довговічність.

Практичність ー полягає у тому, що їхня конструкція дуже надійна, проста та ефективна. Ви самостійно можете легко регулювати рівень освітлення у кімнаті. Можете змінити його всього одним рухом руки. 

Доступність ー це цінова позиція. Вони відносно інших видів жалюзі недорогі. Саме тому, враховуючи особливість констркції та всю ефективність, їх вигідно брати. Ви платите не багато, а отримуєте лише бенефіти!

Довговічність стосується не лише механізму, а й зовнішнього вигляд. Якщо Ви їх придбали у білому кольорі, то вони і через кілька років будуть все такі ж білі. Все, що варто з ними робити ー це протирати час від часу від пилюки. А раз на півроку чи рік можна помити або віддати у спеціальні хімчистки. 

А якщо Ви ще й робите покупку у Декор Плюс, то вона стає у два рази вигідною. Адже ми не просто продаємо для вас жалюзі, ми вчимо вас керувати сонцем (хоч це керування і відбувається на рівні домівки і за допомогою жалюзі). 

 

Переваги користування горизонтальними жалюзі від компанії Декор Плюс

Якщо Ви впевнений консерватор у своїх поглядах та смаках, то горизонтальні жалюзі для Вашого дому 100% підійдуть. А якщо ви радикал та людина нового покоління, то вони… також підійдуть! Чому? Зараз ми Вам розповімо.

Справа у тому, що горизонтальні жалюзі зараз стали розробляти в цікавих варіаціях, кольорах та текстурах. Тому, по суті Ви можете встановити прості і стандартні горизонтальні жалюзі, але вони будуть виглядати абсолютно по-новому.

Існує 2 типи горизонтальних жалюзі:

  • алюмінієві;

  • пластикові.

Алюмінієві жалюзі ー це м’якість, пластичність. Завдяки своїй структурі, вони забезпечують м’яке і легке освітлення навіть тоді, коли вони повністю зачинені. Окрім того, вони досить стійкі до різних перепадів температури. Їх вигідно встановлювати на вікна, якщо у кімнатах або, в цілому, в домі повишений рівень вологості. Такий фактор просто ніяк не вплине на довговічність служби жалюзі. 

Пластикові жалюзі ー надійність. Саме такий тип може довго зберігати свій товарний вигляд. Тобто колір пластикових горизонтальних жалюзі не вицвітає з часом, він стійкий до жорсткого сонячного світла. Варто помітити, що ціна на пластикові жалюзі набагато менша, за інші. Але варто пам’ятати, що не дивлячись на те, що вони доволі дешеві, вони не настільки стійкі в питанні механізму, ніж алюмінієві.

Вибір типу та формату жалюзі лише за Вами. Єдине, що ми вам підкажемо, це місце, де просто необхідно їх купити. Компанія Декор Плюс ー пропонує найкращі в Україні жалюзі та штори. Лише ми знаємо як навчити будь-якого покупця керувати сонцем. Ми пропонуємо кожному покупцю приємні ціни, широкий асортимент товару та особливе уважне ставлення до кожного замовлення. 

Саме тому, не важливо який тип жалюзі Ви оберете, головне, щоб ця покупка принесла Вам в майбутньому радість та була здійснена у профі своєї справи ー Декор Плюс! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner