Корзина
24 отзыва
promo_banner
+380508204126
+380508204126
+380686257855
УкраинаВолынская областьЛуцкЄршова 11
Dekor Plus

О нас

Компанія Декор плюс пропонує Вам великий і різноманітний ассортимент рулонних штор, жалюзі і плісе.

 

Що пропонує компанія Декор Плюс

Ми працюємо в сфері бізнесу вже більш ніж 7 років і точно знаємо, як задовольнити всі бажання клієнта. Ми пропонуємо:

  • Рулонні штори. У нас Ви можете придбати штори з різними системами відкриття. Це може бути відкритий тип (міні, міні-люкс і стандарт) або закритий тип (комбо або уні). У нас найширший вибір кольорів і систем рулонних штор для Ваших вікон. Завдяки цьому ми ретельно підбираємо кольорову гамму рулонів під Ваші уподобання.

  • Плісе. Компанія стала однією з перших в Україні, які стали пропонувати такий вид штор. Вони підходять до будь-якого стилю інтер'єру. Найчастіше клієнти їх замовляють для вікон типу мансард. Ми виготовляємо їх за індивідуальними розмірами і побажаннями.

  • Вертикальні жалюзі. Їх найкраще використовувати для офісних приміщень. Ми активно співпрацюємо також з організаціями та компаніями, тому, якщо Вам необхідно замовити вертикальні штори для дитячого садка, школи, банку або бізнес-офісу, то ми відкриті до співпраці і можемо гарантувати Вам широкий вибір тканин і кольорів.

  • Горизонтальні жалюзі. Це найуніверсальніший і досить поширений тип жалюзі, так як їх можна використовувати як для будинку, так і для офісу. При замовленні Ви можете вибрати будь-який дизайн із представлених нами варіантів.

 

Чому варто вибрати саме Dekor Plus

 

Наша компанія ー це саме те місце, де Ви можете знайти жалюзі Вашої мрії.    

І ми гарантуємо не тільки корисну знахідку, а й прекрасний сервіс. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного покупця. Тому, при купівлі будь-якого нашого товару, Ви отримуєте не тільки якість, але і сервіс на найкращому рівні.

Крім того, хто, як не ми, навчимо Вас керувати сонцем і робити так, як хочеться саме Вам.

Таким чином, можна зробити висновок, що компанія Декор Плюс ー це:

Якість товару (створення жалюзі і плісе тільки із найякіснішого матеріалу);
Відмінний сервіс (до кожного клієнта створюється індивідуальний підхід);
Широкий асортимент (Вам будуть надані палітри кольорів та текстур кожного з товару, серед яких вибрати вже дуже складно);
Приємна вартість (ми не завищуємо ціни, а робимо їх більш доступними для клієнтів).

 

Створюйте комфорт, де б Ви не були разом з Декор Плюс!