Кошик
25 відгуків
promo_banner
+380 (50) 820-41-26
+380 (68) 625-78-55
вул. Єршова 11, Луцьк, Україна

Римські штори

Ще в Стародавньому Римі люди знали смак в дизайні та прикрашали свої вікна найошатнішими тканинами. На щастя, й наразі існують римські штори, проте вони сильно видозмінені та удосконалені. Саме римські штори можуть чудово доповнити будь-який класичний інтер’єр та зробити Вашу домівку неперевершеною. Їх механізм складається з тканини та ниток за допомогою яких Ви можете їх відкривати і закривати. Це проста схема, яка дозволить без проблем керувати освітленістю кімнати. Вам просто необхідно придбати римські штори саме в магазині Декор Плюс! Бо тут Ви зможете знайти справжню якість та красу!

 

Особливості римських шторів в Декор Плюс

Перш ніж встановлювати для вікон в себе вдома римські штори, необхідно розуміти їх особливості та функціонал. 

  1. Для кожної кімнати в домі необхідно обирати різний тип тканини. Особливість римських шторів у тому, що вони вкладаються з різних типів тканин. Вони можуть по-різному виглядати та працювати при різному дизайні. Саме тому, для вітальні ー необхідно обрати більш тонкий матеріал, адже Вам не потрібно повністю позбутися від сонця. Спальня ー місце, де Ви зможете заховатись від сонечка, тому можете сміливо брати товстий матеріал. Для кухні треба обирати матеріал, який не вбирає запахів та не брудниться. Цікаво, що дизайн та оформлення шторів може бути одинаковим, а от товщина та особливості відрізнятись.

  2. Римські штори мають два види. Перший ー класичний, коли складки лягають одна на одну. Другий ー каскадний, коли складки так лягають одна на одну, що утворюють своєрідний каскад, їх вартує дуже обережно підбирати. 

  3. Римські штори мать одну ізюминку ー вони доволі масивно дивляться на вікні та у кімнаті. Тобто логічно, що для маленьких кімнат вони навряд підійдуть, оскільки візуально будуть займати багато місця. Окрім того, потрібно  уважно суміщати їх із загальним інтер’єром кімнати. Тому що якщо у Вас вже покладені фотошпалери або шпалери з великим рисунком, то римські штори будуть недоречно там виглядати. Причина проста ー в кімнаті, як і в образі з одягу, повинен бути лише один акцент. А Вашому випадку, якщо це штори ー супер, якщо це щось інше, то не варто встановлювати саме їх, а краще ознайомтесь з нашим асортиментом, у нас є і інші варіанти.

Таким чином, легко зробити висновок, що римські штори ー це вишуканість та стиль. Вони ідеально зможуть передати елегантність та красу. До речі, їх легко прати та очищати. Щоправда робити це потрібно час від часу, оскільки основний матеріал шторів ー тканина.

Decor Plus - саме те місце, де варто купувати римські штори

Наша компанія пропонує Вам не просто купити римські штори та зробити свою домівку вишуканою, а й надасть вам ідеальний сервіс та допомогу. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. Нам важливо, аби покупець залишився задоволеним після покупки. Перед тим, як штори відправляються до Вас, будуть уточнені всі заміри, всі особливості ваших вікон. Адже саме ми зацікавлені в тому, аби римські штори ідеально підійшли не тільки до ваших вікон, але й до загального дизайну кімнати. Якщо у Вас виникають якісь питання, не стидайтесь запитувати та цікавитись. Decor Plus ー це місце, де кожного буде почуто! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner