Кошик
24 відгуків
promo_banner
+380508204126
+380508204126
+380686257855
УкраїнаВолинська областьЛуцькЄршова 11

Москітні сітки

 

Зимою ми впевнено думаємо, що москітні сітки ー це непотрібна річ і ми лише дарма на них витратимо гроші. Альо як тільки з приходом весни виглядає сонечко, то ми просто беззахисні перед різними комахами.

Залежно від типу домівки у Вас всю весну та літо можуть літати не тільки комарі, але й мухи та інші комахи по дому. Ви просто повинні подбати про свою безпеку. Хоч більшість з таких комашок і безпечні, проте факт, що вони доставляти дискомфорт таки залишається.

Того, компанія Декор Плюс пропонує купити москітну сітку та встановити в своєму домі, після цього можете забути про проблеми з укусами комарів чи про недоспані ночі через мух!

 

Москітні сітки від Декор Плюс

Декор Плюс пропонує убезпечити себе та своїх близьких від небажаних гостів весною та влітку. Враховуючи зміни клімату, то останнім годиною, Вам такі сітки знадобляться і восени. Що ж в них особливого?

  1. Смороду практичні. Перше, за що їх купують ー це їх основне призначення. Є люди, які просто терпіти не можуть комах і люблять чистоту та комфорт у домі. Через такі конструкції, де кожна ниточка дуже тонко та щільно переплітається між собою, комахи просто не можуть фізично потрапити в будинок. Саме тому, яку б позицію щодо догляду за будинком Ві б не малі, москітні сітки завжди будуть її частиною, бо роблять лише кращим Ваше життя!

  2. Легка установка. Москітні сітки дуже легко встановлюються та знімаються. Тому якщо Ви хочете їх на зиму зняти чи навесні встановити на місце, то можете це зробити навіть самостійно, без допомоги професіоналів.

  3. Швидка очищення. Їх легко можна мити і до речі, зовсім не обов’язково використовувати при цьому спеціальні миючі засоби. Щодо генеральної очищення москітних сіток, то це не треба робити часто, вистачить двох-трьох разів на сезон.

Отже, можна зробити логічний висновок, що москітні сітки ー це практичність і безпека для Вашого дому. 

 

Москітні сітки від Decor Plus ー це вигода

Якщо у Вас є намір встановити москітні сітки, то краще всього замовити їх у Декор Плюс. Адже у нас Ви знайдете кращі ціни, сервіс та якість товару. Ми виготовляємо сітки під різноманітні вікна по формі та складності оформлення. Окрім того, навіть таких (нестандартних) сіток у нас є великий асортимент. Ви можете зверни:

  • рулонні сітки;

  • білі;

  • коричневі;

  • в ламінації під дерево

  • стандартні;

  • деталі до москітних сіток і т.д.

Варто зауважити, що москітні сітки ми виготовляємо також і для дверей. В нашій країні така практика ще не дуже популярна. Проте якщо звернути увагу на будинки в Америці (в будь-якому американському фільмі), то там майже скрізь установлені захисні сітки. Вони дозволяють забезпечити собі свободу від комах на 100 %. 

Саме тому, чекаємо Вас для замовлення москітних сіток, деталей для них та будь-яких аксесуарів для вікон. Ми ー саме те місце, де Ви можете не тільки навчитись керувати сонцем, а й керувати власним комфортом!