Кошик
23 відгуків
+380508204126
+380508204126
+380686257855
УкраїнаВолинська областьЛуцькСоборності 38

Рекламна продукція

Якщо Ви розпочали свій бізнес з продажу штор чи жалюзі, але не знаєте як викласти на вітрині свій товар, то ця інформація для Вас буде дуже актуальною. Ми пропонуємо в нашому магазині не тільки купити самі ролети та жалюзі, а й продукцію, за допомогою якої можливо презентувати їх! Тому Декор Плюс пропонує купити рекламну продукцію для продажу різноманітних шторів/жалюзі/ролетів.

Насправді, велику роль відіграє у продажах ー візуал. Якщо потенційний покупець бачить гарну вітрину, на якій можна розгледіти, помацати кожен примірник ролетів, то з більшою вірогідністю він таки купить їх. Адже важливо, коли на вітрині Ви можете розмістити всі примірники, коли клієнт може зрівняти та відчути на дотик матеріал. 

Щоб придбати виставковий стенд, та багато іншої рекламної продукції, просто зайдіть на сайт компанії Декор Плюс та відкрийте вікно під назвою “Рекламна продукція”. 

Ми пропонуємо товар лише за найприємнішими цінами для гаманця, відповідаємо за її якість та гарантуємо, що буде користь від її встановлення. І оскільки ми самі давно вже перебуваємо в сфері продажу ролетів та жалюзі, добре знаємо, що подобається клієнтам та піднімає продажі. І саме такі аксесуари для магазину пропонуємо купити Вам! Давайте разом робити клієнтів щасливішими, а їхні будинки більш комфортними та красивими!