Корзина
24 отзыва
promo_banner
+380508204126
+380508204126
+380686257855
УкраинаВолынская областьЛуцкЄршова 11
Dekor Plus

Послуги

Давно мріяли знайти компанію, яка б допомогла не тільки визначитись з підходящими жалюзі, але й мала майстрів, які б могли встановити їх? Або можливо Вам необхідний майстер, який б зміг виконати якусь роботу, пов’язану з ролетам та жалюзі? Якщо відповідь “так”, тоді Вам потрібно звернутись до Декор Плюс! 

 

Послуги від компанії Decor Plus

Ми вже минули той етап, коли пропонуємо клієнтам лише жалюзі та ролети. Ми хочемо бути максимально корисними для Вас, тому допоможемо за потреби. Головне слово ー за потреби. Ми ні в якому разі не нав’язуємо наші послуги. Враховуючи, що досить довгий час клієнти часто просили нас створити можливість отримання саме таких послуг. Що ж це за послуги:

  • момнтаж вертикальних жалюзі;

  • монтаж горизонтальних жалюзі;

  • монтаж дерев’яних жалюзі (миттєвий);

  • монтаж москітної сітки;

  • монтаж рулонних штор (універсальний);

  • монтаж систем день ніч;

  • монтаж рулонних штор (стандартний);

  • монтаж римських штор;

  • монтаж москітної сітки (під замовлення 1 день).

Таким чином, серед запропонованих послуг Ви можете обрати будь-яку, звісно у відповідності до Вашого замовлення у нас. Ціни на послуги різні, залежно від її складності та часу замовлення. Якщо ви замовите послугу в той самий день, коли вам потрібно її виконання ー то потрібно враховувати завантаженість майстрів, тому найчастіше замовляють установку на наступний день, як мінімум.  

Окрім того, ми надаємо послуги не лише з монтажу, а й з проведення замірів та ремонту сонцезахисних систем.

Про ціноутворення. На сайті Ви можете ознайомитись зі списком цін. Важливо помітити, що ціни вказані за послугу, а не за годину роботи майстра.

Чому варто замовляти послуги в Декор Плюс

Найвигідніше ー замовляти і товар і послуги в Декор Плюс. Чому? Лише наші майстри знають особливості системи кожного типу жалюзі. Тим більше, коли Ви замовляєте товар і послуги у нас, то спеціалісти можуть набагато детальніше розібратись в установці та зробити все на найвищому рівні. 

Окрім того, ми пропонуємо найвигідніші ціни, які взагалі не вдарять по Вашому бюджету. А результат послуг ー точно сподобається!

Отже, у компанії Декор Плюс Ви можете купити не тільки якісні жалюзі, а й замовити послуги професіоналів своєї справи,які допоможуть Вам встановити або відремонтувати жалюзі/ролети/москітні сітки.