Кошик
23 відгуків
+380508204126
+380508204126
+380686257855
УкраїнаВолинська областьЛуцькСоборності 38

Фото друк

Чи не час змінити сірі будні і розфарбувати їх у яскраві фігури? Аще краще зробити сірі будні ー різнокольоровими. А найкраще це зробити разом з Декор Плюс! Як? Просто встановити у себе в будинку ролети з будь-яким зображенням! 

 

Друк фото від Декор Плюс ー оригінальність Вашого будинку

Наша компанія розширює свої можливості і пропонує клієнтам не просто штори та ролети, але й вдається до оригінальнішого рішення ー друк. Саме за допомогою друку Ви можете змінити свій будинок та життя кардинально! 

  • Друк фото на ролетах. Якщо ж Ваша мета ー це оригінальність та стиль, то друк фото на ролетних шторах ー Ваша послуга. Ми можемо надрукувати на ролетах будь-яке фото. Таким чином у Вашому домі может одразу жити пантера, Ваше улюблене фото з Італії, водоспад Анхель або будь-що. За допомогою спеціальної технології, друк залишається якісним, навіть незважаючи на особливість матеріалу ролетних шторів. 

Фото на жалюзі чи ролетах ー це дійсно набагато цікавіше за звичайні моделі. Чому? Адже Ви можете самі створювати стиль та настрій будь-якої з кімнат будинку. Такі фото-жалюзі можуть стати як головною ізюминкою в інтер’єрі кімнати, так і гармонійно стати доповненням будь-якого дизайну. В цьому і є універсальність фото друку на жалюзі!

Чому фото-жалюзі від Decor Plus ー це вигідно

Наша компанія може роздрукувати фото будь-якого розміру та будь-якої якості. Головне, що хороша якість не втрачається під час друку, ви отримаєте таке саме якісне зображення! Ми приймаємо замовлення на друк:

  • гуртом ー великим замовленням;

  • вроздріб.

Саме тому, Ви можете прикрасити свій будинок на будь-який лад, за допомогою фото. А замовити таку послугу друку Ви можете у компанії Декор Плюс. Адже ми саме те місце, де можливо замовити якісний друк на жалюзі чи ролетах. Ціни на послуги доступні та приємні. Тому, саме час зробити свій будинок більш веселішим та оригінальнішим разом з компанією Декор Плюс та друком фото.